19 Mayıs 2014 Pazartesi Günü yayın hayatına başlayan LIVITOL bir “Sosyal Alışveriş Platformu”dur.

Bu platformu hayata geçiren ekip olarak bizlerin çevrimiçi alışveriş yapanlar için bir hayalimiz var: “Her ürün kategorisinde LIVITOL onların ‘çevrimiçi alışveriş yardımcısı’ olsun istiyoruz.”

Bu hayali gerçekleştirmek için çevrimiçi alışveriş tutkunlarının faydalanacağı yararlı araçlar sunan bir websitesi olarak LIVITOL‘ü inşa ettik.

livitol.com da hem herkese açık genel hizmetler (İnternet gezgini üzerinde kolayca ürün ve fiyat karşılaştırma yapma imkanı veren yer imleci ve eklentiler, vb. hizmetler), hem de üye hizmetleri (ürün listesi oluşturma, paylaşma, diğer üyelerin paylaştıkları listelere katkı verme, vb. hizmetler) sunulacak.

Bu hizmetlerin yanında, LIVITOL’de anlaşmalı mağaza olan e-ticaret sitelerine üyelerimizin ve ziyaretçilerimizin ürün ve mağaza tercihlerini içeren çeşitli raporları periyodik olarak sunacağız.

Bu hizmetleri sunmak üzere yola çıkan ekip;

 

İlkay Nadir KIRGIZ

İlkay Nadir KIRGIZ

NadirKIRGIZ_PhotoMarmara Üniversitesi Mühendislik Fakültesi’nden Endüstri Mühendisi lisansıyla mezun oldu. 15 yılı aşkın bir süredir Bilişim ve İletişim Teknolojileri alanında mobil ve web tabanlı uygulamalar, CRM ve ERP gibi kurumsal uygulamalar, ve portal projelerinde analist, proje yöneticisi, ve takım yöneticisi olarak çalıştı. Ekibin diğer üyeleri ile Turkcell’de ortaklaşa gerçekleştirdikleri mobil uygulama projesinde ilk kez bira araya geldi ve Turkcell’deki görevinden ayrıldıktan sonra O da ekibe katıldı. Halen LIVITOL için iş geliştirme görevini üstlenmektedir.

Mehmet Fatih ERCİK

Mehmet Fatih ERCİK

2012 yılında Fatih Üniversitesi Elektrik Elektronik Mühendisliği ve Bilgisayar Mühendisliği bölümlerinde çift daldan mezun oldu. Turkcell ve Open Bussines Software Solution firmalarında çalıştıktan sonra Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı’ndan aldığı destek kredisi ile MFE Bilişim ve Elektronik firmasını kurdu. Şu anda LIVITOL takımının bir üyesi olarak yazılım geliştirmede ve teknik altyapıda görev almaktadır.

Cüneyt YEŞİLKAYA

Cüneyt YEŞİLKAYA

2012 yılında Dokuz Eylül Ünversitesi’nin Bilgisayar Mühendisliği bölümünden mezun oldu. Turkcell, Open Bussines Software Solution, Eteration, ve Onur Yazılım firmalarında çalıştı. Şu anda LIVITOL takımında,  yazılım geliştirmede ve teknik altyapıda görev almaktadır.