LIVITOL | Sosyal Alışverişin Yeni Adresi

Mottosu “Sosyalleş, izle, al!” olan LIVITOL bir sosyal alışveriş platformudur.

LIVITOL  (li-vi-tol) İngilizce “List and view online!” cümlesinin kısaltmasıdır. Türkçesi “Çevrimiçi listele ve görüntüle” olan bu eyleme biz kısaca “livitlemek” diyoruz!

LIVITOL çevrimiçi hizmet veren devasa boyutta bir alışveriş merkezidir. İçeriği tümüyle üyelerin kendi zevklerine göre eklediği ürünlerden oluşan LIVITOL’de yüzlerce mağazanın, binlerce ürününü bir arada bulabilirsiniz. Çevrimiçi alışveriş yapmak, ve/ya “piyasada ne var, ne yok?” diye vitrinlere bakmak için bir dolu çevrimiçi mağazaya tek tek dolaşmak yerine, o mağazaların ürünlerini tek adreste, LIVITOL’de inceleyebilirsiniz. Üyelerimiz ve ziyaretçilerimiz çevrimiçi alışveriş dünyasında revaçta olan, albenili ve ilgi çeken çok sayıda ürünü bir arada görme, inceleme, listeleme, üzerinde yorum yapma, paylaşma ve içlerinden beğendiklerini satın alma olanağına sahipler.

LIVITOL üyesi olduğunuzda, siz de hemen ürün livitlemeye başlayabilir, tarzını beğendiğiniz mağaza ve insanları takip edebilirsiniz. Üye olduğunuzda çevrimiçi mağazalarda görüp, sevdiğiniz, beğendiğiniz, popüler olan ürünleri LIVITOL’de kendi zevkinize göre oluşturacağınız listelere ekleyebilir, bu listeleri herkesle paylaşabilir, veya sadece kendinize özel yapabilirsiniz.

LIVITOL’ü her ziyaretinizde, yepyeni ürünler görecek, hoşunuza gidenleri kendi listelerinizde livitleyeceksiniz. LIVITOL’de gördüğünüz bir ürünü dilerseniz hemen o anda satın alabilir veya daha sonra satın almak için dilediğiniz bir listede livitleyebilir, takip edebilirsiniz. Takip ettiğiniz ürünlerin bilgileri değiştiğinde (fiyatı, stok durumu, veya yayın durumu değiştiğinde) size uyarı e-postaları gönderelim.

LIVITOL İstanbul’da yaşayan internet ve yazılım delisi 3 kişilik bir ekip tarafından tasarlandı ve yayınlandı. Sizlerden gelen geri bildirimlerle de gelişmeye devam ediyor.

Umarız siz de LIVITOL’de sosyal alışverişin keyfine varır ve müptelası olursunuz!

LIVITOL | Sosyal Alışveriş Sitesi

LIVITOL | Sosyal Alışveriş Sitesi

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>