LIVITOL’de Listenizi “Zevkinize” veya “Bir Amaca” Göre Tasarlayabilirsiniz

LIVITOL‘e üye olan herkes “kendine has” istediği kategoriden listeler oluşturup, istediği mağazadan ürün(ler) ekleyebilir,  listesini hikayelendirebilir ve liste tasarımını kendisi yapabilir.

Bunun için yapmanız gereken tek şey, liste oluştururken yada var olan bir listenizin bilgilerini düzenlerken “Listemi kendim tasarlamak istiyorum” diye işaretlemeniz.

Kendin Tasarla

Kendin Tasarla

 

Listenize gittiğinizde “Listeyi Tasarla” butonuna tıkladıktan sonra açılan panelde kendi tasarımınızı yapabilir (Ürünlerin yerini sürekle-bırak ile istediğiniz gibi değiştirebilir, istediğiniz ürünlerin resmini küçültüp, istediğiniz ön plana çıkarmak için büyütebilirsiniz) – istediğiniz yere sarı kutucuklardan yazılar ekleyebilir ve tamamladıktan sonra tasarımınızı kaydedebilirsiniz.

Kullanıcıların kendi tasarladıkları bir kaç liste örneği:

Gelenek yine bozulmadı… : )

Gelenek yine bozulmadı… : )

Teknosa.com'a Özel Braun Kişisel Bakım Fırsat Paketleri

Teknosa.com’a Özel Braun Kişisel Bakım Fırsat Paketleri

Yaz geceleri verilen davetlerin vazgeçilmezi abiyeler :)

Yaz geceleri verilen davetlerin vazgeçilmezi abiyeler :)

Triangle Bikinis from the Silence of the Bees!

Triangle Bikinis from the Silence of the Bees!

Evde olmazsa, olmaz!

Evde olmazsa, olmaz!

LIVITOL‘e girip, dilediğiniz mağazalardan ürünleri kendi tasarladığınız listelerde ekleyerek, listenizi hikayelendirebilir, vurgulamak istediğiniz ürünü olmazsa olmaz deyip öne çıkarabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>