Mağazaları Tanıyalım – Mi&So | http://www.miso.com.tr/

Mağazaları tanıyalım köşemizde her bir mağazanın kendini nasıl tanımladığını kendi kalemlerinden aktarmaya devam ediyor ve (varsa) güncel kampanyalarını bildiriyoruz.

Kendi kaleminden Mi&So!

Moda, trend, şıklık, rahatlık ve uygun fiyat kavramlarını bir araya getirdiğinizde ilk akla gelen Mi&So markası 15 yıldır tekstil sektörünün kalbinde yer almaktadır. 2000 yılından bu yana İstanbul’un metropol semtlerinde 12, Adapazarın’da ise 1 mağazasıyla en trend koleksiyonları ile satışlarını sürdürmektedir. 2015 yılı itibari ile online satış sitesi ile müşterilerimize daha da yakın olmayı başaran marka miso.com.tr ile artık bir tık uzağınızda. İster mağazalarımızdan deneyerek, ister online satış sitemizden dilediğiniz ürüne sahip olabilirsiniz. Mi&So markasının en büyük avantajı ürünlerimizin tamamı kendi üretimimiz olmasıdır. Sezon trendlerini tasarımlarına taşıyan marka online satış sitesiyle büyümesini ara vermeden devam ediyor.

*Sınırsız model içereği

*Müşteri memnuniyetine herşeyden önce önem vermesi

*Hızlı gönderimi

*Uygun fiyat politikası ile

Siz modayı en yakından takip edin diye kurulmuş en iyi moda sitesi. Size daha yakın olmayı amaçlayan online alışveriş sitemiz miso.com.tr birçok ürün ile hizmetinizde. Kadınların en iyi tamamlayıcı çanta, saat ve aksesuar kategorisi ile çok yakında sizlerle.

Mi&So İletişim

Çırpıcı mah.Prof.Turan Güneş Cad. no: 218/B Zeytinburnu / İstanbul
Telefon : 0212 664 15 95
Fax : 0000 000 00 00
Eposta: bilgi@miso.com.tr

Mi&So Hakkında

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>