Mağazaları Tanıyalım – Nautica | nautica-tr.com

Mağazaları tanıyalım köşemizde her bir mağazanın kendini nasıl tanımladığını kendi kalemlerinden aktarmaya devam ediyoruz.

Kendi kaleminden Nautica!

1983 yılında kurulan Nautica kadın, erkek ve çocuk giysilerinden komple ev koleksiyonuna kadar geniş bir yelpazede ürün seçenekleri sunan öncü bir küresel yaşam tarzı markasıdır. Nautica’nın ürünleri her zaman berrak, temiz ve net olan sudan ilham ve enerji alınarak geliştirilen incelikli gündelik klasiklerdir. 75’ten fazla ülkede var olan Nautica’nın, etiket fiyatı üzerinden indirimsiz satış yaptığı 265 mağazası ve dünya çapında 2000’den fazla markalı mağaza içinde mağazası vardır. 2003 yılında Şirket, 30’dan fazla markasıyla, markalı yaşam stili ürünlerde küresel bir lider olan VF Corporation tarafından satın alındı. Günümüzde Nautica dünyası, Amerikalıların genelde neler giymek istediklerinin hem yeniden keşfedildiği hem de yeniden yorumlandığı bir dünyayı temsil ediyor. (13.01.2015)

Nautica | LIVITOL

Nautica | LIVITOL

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>