Mağazaları Tanıyalım – Sporona.com | http://sporona.com/

Mağazaları tanıyalım köşemizde her bir mağazanın kendini nasıl tanımladığını kendi kalemlerinden aktarmaya devam ediyor ve güncel kampanyalarını bildiriyoruz.

Kendi kaleminden Sporona!

Sporona.com; Extreme Sporlardan, Salon Sporlarına, Dövüş Sporlarından, Doğa Sporlarına kadar, bütün spor dallarında, kendi alanlarında dünya lideri markalar ile müşterilerine en doğru hizmeti sunmaktadır.
Aktif ve Profesyonel sporcu kadrosu ile tüm soru ve sorunlarınıza en hızlı desteği alabilmenizi ve sportif kimliğiniz için en doğru ürüne ulaşabilmenizi sağlar.

Sporona.com müşterilerine;
“Asla en ucuzu olmayı hedeflemiyoruz! Fakat hizmet kalitesi, satış öncesi ve sonrası destek , orijinal ürün ve sorunsuz alışveriş konusunda en iyi olmak konusunda iddialı ve kararlıyız! Bizler; tıpkı sizler gibi aktif sporcular olarak, bu yarışın ucuz olma ayağında değil, doğru fiyat ve kaliteli hizmet ayağında olmayı tercih ediyoruz.”

Sporona.com üzerinde bulamadığınız ve olmasını istediğiniz tüm sportif ürün grubu ve markalar için bize ulaşabilir ve önerilerde bulunabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>