Mutlu sofralar için taptaze malzemeler bu listede!

LIVITOL Special’dan taptaze malzemelerden oluşan bir liste.

Mutlu sofralar için en taze malzemeler tazedirekt.com’da… Mutluluğu ve lezzeti sofralarınıza tazedirekt.com getirsin, siz de dostlarınızı çağırın, anın tadını çıkarın… Ne duruyorsunuz?.. :)

T-Bone Steak, bonfile ile kontrfile ve onları birbirinden ayıran T şeklindeki fileto kemiğinden oluşan ete verilen özel addır. Izgara menülerinizin vazgeçilmezi olmaya aday bir et! Mutlaka deneyin…

Turunçgiller ailesinin küçük mücevheri kumkuat, C vitamini bakımından oldukça zengindir. Gribal enfeksiyonları önlemede önemli rol oynar. Kabuğuyla birlikte yiyebilirsiniz. :)

Mutlu Sofralar

Mutlu Sofralar

Evde kaymaklı, leziz yoğurt yapmak artık çok kolay! Homojenize edilmemiş günlük yoğurt sütünü biraz ısıtın ve köy tipi çömlek yoğurdunuzdan bir kaşık yoğurdu içine katıp, hafifçe karıştırın. Sonra mayalanmaya bırakın!..

Kötü kolestrolü düşürmek, iyi kolestrolü arttırmak, ve vücudunuzda mineral, vitamin ve protein miktarlarını yeterli düzeyde tutmak için pikan cevizi mükemmel bir seçenek!

Afiyet olsun!

 

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>