Sosyal Dünyanın Bir Başka Tarafı

Sosyal – Sosyallik – Sosyalleşme kelimeleri duyulduğunda artık istemsiz bir şekilde tamamen sosyal medya/dünya aklımıza gelmektedir. Çünkü sosyal medya artık yediden-yetmişe (bebekten – ihtiyara) herkesin her an yanında/hayatında.

Yeni bir yere gittiğimizde hemen kendimizi orada etiketlemek isteriz.

Yeni bir yemek yediğimizde hemen resmini çekip ilgili mecralarda paylaşıyoruz.

Okul döneminden arkadaşlarla buluştuğumuzda hemen tüm dünya ile paylaşıyoruz.

Balayına çıkıp da paylaşımını yapmayan yoktur. Herhangi bir etkinliğe gittiğimizde muhakkak ilgili ortamlarda bak ben de buradayım dercesine bir ortamda bile değil üç-dört ortamda aynı anda paylaşıyoruz.

Düğün-nişan işlemleri/anları; bunları yazma gereği bile duymuyorum. Hatta çoğu arkadaşımızın nişanlandığını kendisinden değil / onun sosyal dünyasından duyuyoruz.

Yani yaşadıklarımızı/yaptıklarımızı herkes bilsin istiyoruz/paylaşıyoruz.

Peki neleri satın aldık/almak istiyoruz? Bunları da paylaşmak istemez miyiz? Elbetteki paylaşmak istiyoruz ve paylaşıyoruz da. . .

İşte tam da bu noktada LIVITOL üyelerine sosyal dünyanın eksik kalan bu tarafını tamamlamaktadır.

Site herkesin kullanımına açık. Üye olmadan da kimler? neleri? nereden? satın almış/almak istiyor, tüm bunları incelemek mümkün. Üye olduktan sonra istediğiniz kategorilerden listeler oluşturabilir ve istediğiniz mağazadan ürünleri ekleyebilirsiniz.

Alışveriş dünyasını merak ettiğiniz kişileri takip edebilir, onların paylaşımlarını izleyebilirsiniz. Mağazaları takip edebilirsiniz. Sevdiğiniz ürünleri takibe alıp fiyatı değiştiği anda haberdar olabilirsiniz.

Sevdiğiniz bir kişinin paylaşımını kendi porfilinizde de sergileyebilirsiniz (Halk arasında buna LIVIT deniliyor).

Üye olmak tamamen ücretsiz.

Popüler listelere buradan göz atabilirsiniz.

Örnek bir liste. (Spordan Önce ve Sonra Ne Yenmeli?)

Örnek bir ürün. (Otur Sıfır)

LIVI’TOL – Sosyalleş, İzle ve Satın Al :)

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>