Yeşil Kundura | Harley-Davidson ile tüm dikkatler üzerinizde

Dünyanın efsane markalarından biri olan Harley-Davidson bot ve çizme modelleriyle 2015 yılında da özgür ruhunuzu ve tarzınızı ortaya çıkarın.

Rock ve asi tarzın vazgeçilmezi olan Harley-Davidson, farklı bot ve çizme modelleriyle son zamanların konsept ve sokak partilerinin de vazgeçilmezi haline geliyor.

Tasarımlarında sıradanlığa yer vermeyen Harley-Davidson, özgün, bağımsız, maceraperest ve asi ruhlarını yılbaşına da taşımak isteyenler için yeni yılda da yanınızda oluyor.
Harley-Davidson bot ve çizmelerinizi yeni yılda giyeceğiniz mini dar siyah etekler, elbiseler ve skinny jeanler ile rahatlıkla kombinleyebilir ve mükemmel uyumu yakalayabilirsiniz.

Tarzınızdan ve rahatlığınızdan ödün vermeden yeni yılda sokak partilerinin gözdesi olmak sizin elinizde.
Yeni yılda da tarzını göstermek ve ön plana çıkmak isteyenler, Harley-Davidson bot ve çizme modellerine LIVITOL üzerinden, Yeşil Kundura mağazalarından, Yeşil Kundura bayilerinden ve online olarak  Yeşil Kunduradan‘dan ulaşabilirsiniz.

Yeşil Kunduranın yeni yıla özel kampanyasına da (Sezon indirimine) göz atabilirsiniz.

Kaynak Yeşil Kundura

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>